Login

Not a member yet? Register now
×
Are you a member? Register | Login

Voting Now

Design
Usability
Creativity
×
Kroksy - wyprawa Janusza

Kroksy - wyprawa Janusza

by Noble Cat Games Sp. z o.o.

Free
6

More Info

Design
Usability
Creativity
Average
15 USERS VOTED
Kroksy - wyprawa Janusza
Kroksy - wyprawa Janusza
Kroksy - wyprawa Janusza
Kroksy - wyprawa Janusza
Description

A beautiful and ambitious story about the adventure of an amazing hero, where the scenario was written by life 

 

***POLISH VERSION***

 

Kroksy to darmowa gra

Po co płacić, jak darmo jest. Panie, jedyny minus tej gry to ten umieszczony w nazwie. Niemiec płakał jak sprzedawał. Janusz już czeka. Burza idzie, wyłoncz laptoka... i pobierz Kroksy :) 


Wciel się w Janusza i zbieraj fanty

Wyrusz na przygodę składającą się z wielu plansz i konkurencji. Zbieraj, jeździj, rywalizuj...
Następnie przesuwaj postacią nosacza sundajskiego, aby Janusz łapał promocyjne towary do reklamówki ze "Stąnki". Później używaj dosadnych zwrotów by bronić zdobyczy. Na co komu Egipty i Tunezje... skoro są Kroksy!


Poczuj moc

Rywalizuj ze znajomymi w tabeli rekordów i zdobywaj nowe osiągnięcia. Nie daj szans Somsiadowi. Pjoter, mosz bojowe zadanie. Sprawdź czy mame i tate też grajom. 


Kupuj i rozwijaj

Za zebrany hajs możesz kupić ulepszenia i fanty. Zajrzyj do sklepiku. Wraz z postępem Janusz będzie ewoluował na kolejne levele co przełoży się na nagrody. Wkrótce nowe rzeczy i upgrade'y.


Wiele postaci i pojazdów

Przebieraj w postaciach (m. in. Janusz, Halyna, Pjoter) i pojazdach (pasat, nowy pasat, ciągnik etc.). Graj i wygrywaj. Wraz z postępem w grze możesz odblokować nowe elementy. Prawie realistyczny model jazdy :)


Dział dla Rekinów Biznesu

Wyłączenie reklam, nowe pojazdy, postaci, dodawanie doświadczenia etc. - za prawdziwe pieniądze możesz zakupić specjalne elementy i funkcjonalności. Widzimy się w dziale tylko dla prawdziwych Rekinów Biznesu ;) 


Śledź nas

https://www.facebook.com/NobleCatGames
https://www.facebook.com/Kroksy-wyprawa-Janusza-1018335741703367

Oglądaj filmy na:

https://www.youtube.com/channel/UC9dpX0D0GRRKOnp7j5VL0pw

Gra ma wydźwięk humorystyczny i nie ma na celu nikogo obrazić. Błędy ortograficzne i stylistyczne są celowe.

Kiedyś to kurła lepsze gry robili, ale i tak czekamy na Wasz feedback odnośnie Kroksy - wyprawa Janusza pod adresem info@noblecatgames.com. Pozdrawiamy!


Prosimy pobrać tą aplikacje bezpośrednio z Google Play aby wesprzeć twórców wydających darmowe gry. Gra zawiera reklamy spersonalizowane oraz zakupy wewnątrz aplikacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez używanie emulatorów, pobranie gry spoza Google Play etc. Dane zapisywane są lokalnie, więc po odinstalowaniu utracisz zapis z gry. Wyniki w tabeli rekordów pozostaną po odinstalowaniu. Wersja 1.0.29 oraz powyżej posiadają opcję zapisu postępu gry w chmurze Google Play. 

Wraz ze ściągnięciem gry, akceptujesz politykę prywatności i warunki dostępne na https://noblecatgames.com/index.php/kontakt.

Related Apps + Games

View All
  • Picasso 21
  • LettersFall 110%
  • Shot On - Auto Add ShotOn photo
  • Sponsors Advertise with us